Travní koberce | Vše pro zahradu

Kontakt Obchodní podmínky
E-shop produktů pro Vaši zahradu Návrh a údržba zahrad
Domů Údržba zahrad Návrhy zahrad Závlahové systémy Zahradní jezírka Travní koberce
Travní koberce

Travní koberce

Představte si zelený trávník za jediný den, že veškeré počáteční problémy s výsevem a dlouhým časem do kompaktního porostu trávníku někdo udělá za Vás. Takovýmto řešením jsou travní koberce, které jsou ideálním řešením pro ty, kteří si žádají kvalitu a rychlost zároveň. Travní koberce jsou druhem trávníku, které jsou pěstovány v travní školce. Po vypěstování jsou strojově odděleny od sebe, srolovány a dopraveny na místo pokládky. Trávníkové koberce jsou všude žádány tam, kde se při úpravě terénu očekává spolehlivý a především rychlý výsledek. Při jisté dávce zkušeností a znalostí v oboru je pokládka travních koberců jednoduchou záležitostí. Pokládka trávníkového koberce je po kvalitně provedené úpravě terénu otázka pár hodin. Zmiňované znalosti a zkušenosti v oblasti pokládky travních koberců a údržby trávníku rádi využijeme také při realizace vaší trávní plochy.

Založení setého trávníku

Trávník - to je neoddělitelná součást každé zahrady. Bez trávníku není snad žádná zahrada, trávník je základem každé zahrady. Trávník pohledem rozsahu je tou nejčastější ozdobou a zahradní kulturou. Trávníky svým jedinečným vzhledem dokáží působit neobyčejně příznivě a uklidňujícím dojmem - vždyť zelená barva má přece uklidňující vliv na naši duši.
Máte kolem svého domu zahradu, o kterou byste chtěli pečovat s láskou? Očekáváte-li od své zahrady, že nejen že vyplní volný prostor kolem vašeho obydlí, ale zároveň vám nabídne prostor pro každodenní relax po práci či jiné namáhavé aktivitě, s námi máte jedinečnou možnost.
Naše firma se mimo jiné zabývá také službami spojenými se zakládáním trávníků, jejím výsevem a následnou péčí. Za svou dobu působnosti jsme založili nespočet trávníků, které dodnes zdobí zahrady a okolí mnoha domů.
travni koberce

Máte na výběr z mnoha možností jak pečovat o Váš trávník

  • nabízíme zakládání trávníků, jejich rozsah se řídí přání zákazníka
  • nabídneme vhodnou dobu pro založení trávníku
  • provedeme předseťovou úpravu pečlivě připravíme půdu pro setí travních semen
  • srovnáme terén, vybereme správné osivo podle předpokladu využívání trávníku
  • pracujeme pouze s kvalitními travními semeny
  • provedeme finální úpravu po založení trávníku
  • naše služby zastřešují komplexní péči o trávník
  • nabízíme poradenskou službu ve spojitosti o péči o trávník - jak se o trávník starat, jak jej hnojit, dosévat
Pokud se chcete sytě zeleným a hustým trávníkem kochat po celou dobu jeho vegetace, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám nabídneme naše zahradnické služby, díky kterým z vaší zahrady vytvoříme příjemné místo pro váš život.
Certifikace
Jsme certifikováni jako autorizovaná instalační firma od firmy Profi grass, zastupující značku závlahových systémů .
Certifikát je k naleznutí zde
Naši partneři