Návrhy a realizace zahrad | Vše pro zahradu

Kontakt Obchodní podmínky
E-shop produktů pro Vaši zahradu Návrh a údržba zahrad
Domů Údržba zahrad Návrhy zahrad Závlahové systémy Zahradní jezírka Travní koberce

Návrhy a realizace zahrad

Rádi bychom vám přiblížili podstatu a rozsah našich služeb, které nabízíme všem našim klientům. Návrhy zahrad, realizace zahrad - Zahrady, závlahy, okrasné dřeviny. Naše firma soustředí svou činnost na navrhování a realizaci zahrad. Součástí těchto služeb je také realizace závlahových systémů a pěstování okrasných rostlin. Jsme připraveni nabídnout vám komplexní služby v oblasti realizace zahrad, tedy její návrh, realizaci až po údržbu zeleně na vaší zahradě. Návrhy zahrad a její realizace a její konečná podoba se vždy odráží od přání zákazníka.

Máte svou vlastní představu o konečné podobě vaší zahrady, ale nejste si jisti, zda-li všechny potřebné zahradnické práce zvládnete sami? S námi bude vše jednoduché. Máte-li svou představu o zahradě nebo naopak chtěli byste návrh i realizaci ponechat na profesionálech, neváhejte nás kontaktovat. Jsme ideálním společníkem pro vybudování vaší nové zahrady.
Nabízíme Vám návrh a zpracování projektu vaší zahrady. Ten se vždy odráží od přání a představ klienta a je podporování vzájemnou komunikací. Svou práci děláme na profesionální úrovni, proto je pro nás samozřejmostí dokonalá znalost terénu a jeho okolí, vazby domu a zahrady, klimatické a půdní podmínky a v návaznosti na to volba vhodných stromů, keřů a sazenic. Kontaktujte nás, máte-li jakýkoliv dotaz ohledně návrhu zahrady a jejího projektování. Pokud si žádáte, aby okolí vašeho domu zdobila vkusná, příjemná a upravená zahrada, je potřeba ji věnovat neustálou péči.
vykres

Zahrady rodinných domků a novostaveb

Realizované zakázky: RD Brněnská Jihlava, RD Zborná u Jihlavy, RD Hybrálec, RO Vilémovské Chaloupky,Novostavba RD Popice, ŘD Dusíkova, RD Horní Kosov Jihlava, RD Růžená u Třeště, RO - Chatová osada Pávov, RD Štoky u Jihlavy, RD Kněžice a mnoho dalších...

Ukázka našich služeb Ukázka našich služeb Ukázka našich služeb Ukázka našich služeb Ukázka našich služeb Ukázka našich služeb

Průmyslové objekty

Realizované zakázky: Úpravy terénu, vysÉvání trávníku, sázení vzrostlých stromů u průmyslové haly LH Mikrotech v Hybrálci u Jihlavy.

Správa a údržba přírodních památek

Realizované zakázky: PP Šlapanka, VKP u Měšína, PP Pod Kazbalem, VKP Lísek u Bystřice nad Pernštejnem, Kácení velkých ploch odklízení a klestění Lesních ploch na PP Borek u Chotěboře.

Certifikace
Jsme certifikováni jako autorizovaná instalační firma od firmy Profi grass, zastupující značku závlahových systémů .
Certifikát je k naleznutí zde
Naši partneři